Letni provoz_16062020123826.PDF

Výsledky přijímacího řízení

Zveřejněno zde

Správní řízení o přijetí do MŠ

Žádostí o přijetí do MŠ máme 19, pro školní rok 2020/2021 máme 8 volných míst. Oznámení výsledků přijímacího řízení bude 11.6.2020 na webových stránkách školy. V současné době mají rodiče, které jsme informovali e-mailem o nesplnění kritérií možnost nahlédnout do spisu správního řízení.

Přihláška do MŠ

v průběhu letních prázdnin - zde

• otevřeno 1.7. - 10.7.2020 a 24.8. - 31.8.2020
zapis do ms.pdf
kriteria_MS.pdf

Otevření MŠ

od 11.5.2020

Nezapomeňte na čestné prohlášení - najdete zde

Vážení rodiče,

vzhledem k situaci, kdy momentálně naše školička tzv.odpočívá, chtěli bychom vám nabídnout inspiraci k různým aktivitám s vašimi dětmi. Někteří z vás i nadále chodí do zaměstnání, někteří zůstali doma, ale právě proto, aby se i nadále vaše děti rozvíjely, vy jste momentálně tzv.převzali role učitelek a učitelů, proto je naší povinností vám to alespoň trošku ulehčit.

Nabízíme vám tímto tuhle aktivitu, kde na našich stránkách budete v různých časových odstupech nacházet různé nabídky pracovních, čtenářských, výtvarných,sportovních a jiných aktivit, které můžete začlenit do denního programu s vašimi dětmi.

Věříme, že se vám to alespoň trošku bude hodit a těšíme se na další spolupráci.

Naše milé dětičky,

chápeme že je to doma náročné (pro nás všechny :) a tak jsme si pro vás připravili takovou menší bojovku :)

Ve školce na vás čekají pracovní listy, vy si je můžete vyzvednout, vybarvit a vrátit nám je jako krásnou zpětnou vazbu, pracovní listy si můžete doma i okopírovat. A pokud od vás dostaneme obrázky nebo nějaké výrobky budeme moc a moc rády!

A nezapomeňte, s úsměvem jde všechno lépe a společně to zvládneme :)

Už se na vás těšíme až se zase ve zdraví všichni sejdeme :)

Vaše paní učitelky

Sluníčková školka...