Fotogalerie MŠ

Dezinfekce mateřské školy

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Posvícení - hravé a veselé dopoledne

trhy, nákupy, tanec, občerstvení...

Začátek školního roku

Idiánský týden :)


Děti si zahrály na Indiány, tvořili jsme lapač snů, indiánský náhrdelník a čelenku. Potisk triček indiánským motivem a týden jsme uzavřeli spoustou her a souteží.

Kytarový koncert

Navštívil nás pan muzikant, dětem zahrál veselé písničky, naučil je něco o kytarách, zazpívali si i a zatančili a zahráli na hudební nástroje. Seznámil je s nástrojem na který hrál, děti si později kytaru i nakreslili.

Hrajeme si na Eskymáky :)


Máme novou interaktivní pomůcku - School board

Letos jsme museli být asi moc hodní, protože nám Ježíšek nadělil veliký dárek. Interaktivní mobilní zařízení zvané School board. Je to nejmodernější model interaktivních tabulí v současné době. Funguje jako obří tablet s možností až dvaceti dotyků. Můžeme na něm využívat mnoho šikovných programů vztahující se k různým tématům, která právě ve školce probíráme.

Děkujeme paní ředitelce a zastupitelům z obce Kamenný Přívoz.

A přejeme všem krásně prožité svátky plné pohody a klidu.

kolektiv MŠ

Strašidelná noc

Tak jsme se odhodlali a šli jsme do toho! Poprvé jsme spali ve školce. Pro někoho to bylo i první odloučení od rodičů, ale ZVLÁDLI JSME TO!!! Přišla se za námi podívat i vrchní čarodejnice ze školního doupěte. Ale byla hodná a tak jsme se jí nemuseli bát :-)Díky rodičům jsme měli opravdu velkolepou hostinu se vším všudy. Mamky napekly, dokonce i prsty si odřízly aby nás pohostily. Bylo to perfektní, děkujeme!!! Jen škoda, že začalo pršet a my jsme museli oželet noční prohlídku zahrady, kde jsme měli v plánu ukrýt poklad pro školáky. Ale k velkému překvapení jsme za dveřmi objevili sami poklad. Po strašidelné tombole, jsme si vyčistili zuby, převlékli do pyžam a pustili si pohádku na dobrou noc. Ráno se ozývaly v brzkých hodinách tiché hlásky: "to bylo bezva to spaní ve školce, viď"

Co víc si můžeme přát... :-)


Setkání u lípy

Pejsek Sorbon

O Budulínkovi