Fotografie MŠ

Hraní na pohádky v naší školce

Ve třídě berušek a broučků proběhl "Pohádkový bál"

Třída Soviček si společně zahrála pohádku " O koblížkovi".

Rozbalování dárečků

Vánoční besídky

Vzhledem k počtu dětí se naše besídky uskutečnily v komornějších podmínkách. Na všechny děti se moc těšíme. Přejeme do Nového roku hodně štěstí a především zdraví.

20201217_102930.mp4
20201217_103012.mp4

Vánoční tvoření

Čertovské rejdění

Do naší školky zavítali čert, mikuláš a anděl. Celý týden nás provázeli samé zabavné aktivity, jako například čertí diskotéky.

Můj film 1.mov
Můj film.mov

První sníh

Cesta za duhovým pokladem

Dezinfekce mateřské školy

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Posvícení - hravé a veselé dopoledne

trhy, nákupy, tanec, občerstvení...

Začátek školního roku

Idiánský týden :)


Děti si zahrály na Indiány, tvořili jsme lapač snů, indiánský náhrdelník a čelenku. Potisk triček indiánským motivem a týden jsme uzavřeli spoustou her a souteží.

Kytarový koncert

Navštívil nás pan muzikant, dětem zahrál veselé písničky, naučil je něco o kytarách, zazpívali si i a zatančili a zahráli na hudební nástroje. Seznámil je s nástrojem na který hrál, děti si později kytaru i nakreslili.

Hrajeme si na Eskymáky :)


Máme novou interaktivní pomůcku - School board

Letos jsme museli být asi moc hodní, protože nám Ježíšek nadělil veliký dárek. Interaktivní mobilní zařízení zvané School board. Je to nejmodernější model interaktivních tabulí v současné době. Funguje jako obří tablet s možností až dvaceti dotyků. Můžeme na něm využívat mnoho šikovných programů vztahující se k různým tématům, která právě ve školce probíráme.

Děkujeme paní ředitelce a zastupitelům z obce Kamenný Přívoz.

A přejeme všem krásně prožité svátky plné pohody a klidu.

kolektiv MŠ

Strašidelná noc

Tak jsme se odhodlali a šli jsme do toho! Poprvé jsme spali ve školce. Pro někoho to bylo i první odloučení od rodičů, ale ZVLÁDLI JSME TO!!! Přišla se za námi podívat i vrchní čarodejnice ze školního doupěte. Ale byla hodná a tak jsme se jí nemuseli bát :-)Díky rodičům jsme měli opravdu velkolepou hostinu se vším všudy. Mamky napekly, dokonce i prsty si odřízly aby nás pohostily. Bylo to perfektní, děkujeme!!! Jen škoda, že začalo pršet a my jsme museli oželet noční prohlídku zahrady, kde jsme měli v plánu ukrýt poklad pro školáky. Ale k velkému překvapení jsme za dveřmi objevili sami poklad. Po strašidelné tombole, jsme si vyčistili zuby, převlékli do pyžam a pustili si pohádku na dobrou noc. Ráno se ozývaly v brzkých hodinách tiché hlásky: "to bylo bezva to spaní ve školce, viď"

Co víc si můžeme přát... :-)


Setkání u lípy

Pejsek Sorbon

O Budulínkovi